-- nyomtatható formátum –-

Jobb Sorsért” Alapítvány

7632 Pécs, Malomvölgyi u. 1/b.
Tel.: 72/550-731

Az Alapítványt Kardhordó Kálmán, az iskola egykori tanára alapította annak érdekében, hogy a jó tanulmányi eredményeket elérő és szociálisan hátrányos helyzetű diákok számára támogatást biztosíthasson.

Az alapítvány – a támogatók által felajánlott SZJA 1%-ának bevételéből - évente 170-190ezer forintot, egyéb támogatásokból átlagosan 50ezer forintot, a diákok beiratkozási díjban befizetett hozzájárulásaiból 300.000 forintot ér el.

A diákok a kuratórium titkáránál (Wéber Lászlóné) kérelmezhetik az alapítványtól a tanulmányuk folytatásához szükséges díjak, ösztöndíjak kifizetését. Családi okok miatt is folyósítunk támogatást a diákok számára, de legnagyobb mértékűek az évente kétszer megrendezésre kerülő kuratóriumi ülésekre beterjesztett tanulói pályázatok elbírálása után kifizetendő támogatások. Kuratóriumi ülések alkalmával átlagosan 250.000 Ft támogatást tudunk kiosztani a pályázók között. Alapítványi kiadásaink – amelyek kizárólag a támogatásokra, segélyekre kifizetett összegeket tartalmazzák – éves szinten meghaladják az 500 ezer forintot.

Köszönettel fogadjuk támogatásukat, amelyet kétféle módon juttathatnak el hozzánk:

* Az SZJA 1%-ának felajánlásával a 18309555-2-02 adószámra vagy

* A támogatási összeg folyószámlára utalásával: 11731001-20149406

Bármilyen kérdéssel, észrevétellel kapcsolatban kérjük keressék Wéber Lászlónét a 72/550-759-es vagy Szenjainé Ónodi Nórát a 72/550-731-es telefonszámon.

Pécs, 2008. március 3.

Wéber Lászlóné s.k.